Натисніть на назву товару для перегляду списку інгредієнтів

Ви замовили 0 страву на суму

0 грн

22.01.2021

Доставка суші

128

Стріт-фуд кафе №1 Шаурмен веде успішну діяльність в сфері приготування і доставки суші в Одесі. Також наші кухарі готують масу смачних, вишуканих і рясних страв. Детальний меню представлено на нашому сайті, з апетитними фотографіями, описом кожної страви і його вартістю. Ми функціонуємо протягом декількох років і завоювали довіру наших клієнтів, завдяки високому рівню якості готуються страв і надання сервісу на високому професійному рівні.

Недорога доставка в Одесі від Шаурмен - це свіжі і смачні суші, сети, східна кухня, закуски, гарніри, оригінальні салати, піца, гамбургери і різноманітні напої. Концепція нашого стріт-фуду передбачає доставку їжі високої якості за доступними цінами без прихованих платежів. За Вашим бажанням виконаємо безкоштовну доставку суші по будь-якою адресою Вашого місцезнаходження в Одесі.


Замовити суші в Одесі на будинок або в офіс в Стріт-фуд кафе №1 Шаурмен

На кожну інформацію, що надходить заявку ми реагуємо швидко і виконуємо замовлення в максимально стислі терміни зі збереженням якості. Для Вашої зручності ми працюємо в цілодобовому режимі без перерви і святкових днів. Доставка смачної їжі буде здійснена незалежно від Вашого місцезнаходження в Одесі. Всі маршрути розраховуються нами перед відправленням. Кур'єри намагаються уникати пробки, тому Ваше замовлення прибуде швидко.

Розкривши доставлений замовлення, страви повністю зберігають відповідний температурний режим. Даний факт досягається шляхом використання термо-сумок. Свою діяльність ведемо в суворій відповідності до чинного законодавства нашої країни. У процесі приготування суші і сетів застосовуємо солону або копчену рибу і морепродукти, які піддаються попередньому варінню.

При готуванні різних гарнірів, салатів, страв східної кухні наші кваліфіковані кухарі спираються на класичні та сучасні рецептури, а також ми експериментуємо з поєднуваними продуктами харчування, що призводить наших клієнтів ще в більший захват.

Служба доставки Шаурмен буде рада нагодувати смачно і швидко кожного, хто звернувся замовника. Зручна і легка система посприяє без виникнення будь-яких складнощів оформити замовлення на доставку пропонованих нашим закладом страв. Робіть замовлення на смачні і вишукані страви, в значній мірі, економлячи особистий час і кошти.

Зробити замовлення на доставку можна по представленим координатами, або скористатися послугою зворотного дзвінка. В процесі діалогу оператори з радістю Вас проконсультують, проінформують про проходження актуальних акцій, умов оплати і доставки, а також допоможуть з вибором.

Замовляються страви передаються на приготування кухарям відразу ж після надходження заявки. Даний факт гарантує високу якість готової їжі. При приготуванні використовуємо виключно якісні та свіжі продукти харчування, та інші інгредієнти, що надходять від перевірених і надійних виробників.

Кожне замовлення абсолютно безкоштовно укомплектовується потрібними аксесуарами на кількість зазначених Вами осіб. Тим самим процес страви буде ще більш комфортним і приємним.

Все транспортування ми виробляємо власною службою експрес-доставки. Саме тому гарантуємо блискавичну доставку до дверей квартири або офісу. Оплату за готові страви можна зробити готівковим або безготівковим розрахунком. У разі виниклої необхідності кур'єри завжди знайдуть здачу при готівковому розрахунку.

Звертайтеся, будемо раді смачно і швидко вгамувати Ваш голод і спрагу!