Натисніть на назву товару для перегляду списку інгредієнтів

Ви замовили 0 страву на суму

0 грн

Про нас

Дізнайтеся більше про те, як ми створюємо делікатеси у світі стрітфуда, використовуючи натуральні продукти і унікальні природні інгредієнти

Про Шаурмен

"З чим зазвичай асоціюються ресторани швидкого харчування?" - питання, яке мимоволі навіює неприємні асоціації - немиті фритюрниці, пережарене м'ясо і не найсмачніші овочеві начинки. Саме від цих неприємних і шкідливих з кулінарної точки зору стереотипів ми раз і назавжди позбулися, створюючи стріт-фуд кафе №1 Шаурмен. В основу нашої кухні ми заклали кілька простих принципів: "Якісно, ​​швидко, апетитно". Ми завжди використовуємо тільки першокласні овочі і м'ясо, а також готуємо соуси у нас на кухні, уникаючи магазинних майонезів і кетчупів. Стріт-фуд кухня може порадувати швидкістю приготування - ми нагодуємо навіть самих голодних відвідувачів в найкоротший термін. Смак наших делікатесів навряд чи можна буде сплутати з чим або ще: ми готуємо за особливими рецептами, використовуючи унікальні природні спеції.

ЗАВЖДИ 100%
СВІЖІ ПРОДУКТИ

Ми ретельно відбираємо тільки найсвіжіші продукти місцевого виробництва, вирощені без використання нітратів і шкідливих домішок. Будьте впевнені: всі овочі і фрукти, які потрапляють на кухню Шаурмен, зібрані на сонячних українських полях. Ми перевіряємо всі продукти на предмет наявності харчової сертифікації та відповідності стандартам якості. Кожен помідор, огірок або зубчик часнику зберігається на своїй полиці, при спеціальній температурі, що дозволяє уникнути псування або переспеванія продуктів. Наші кухарі стежать за збереженням всіх інгредієнтів, які використовуються на кухні.

НАШІ СТРАВИ ПРИГОТОВАНІ 
ЗА ОРИГІНАЛЬНИМИ РЕЦЕПТАМИ

Шеф-кухар Шаурмен гарантує: ви дізнаєтеся наші делікатеси з тисячі, навіть із зав'язаними очима. У складі наших страв тільки оригінальні соуси, приготовлені у нас на кухні, особливі натуральні приправи, і, звичайно ж, унікальні приправи. Ми стежимо за тим, щоб м'ясо потрапляло в блюдо тільки після ідеальної прожарювання, а картопля і овочі завжди були свіжими і соковитими. У наших піццах ми використовуємо коржі власного приготування з домашнього тесту. Таке ж тісто ми використовуємо для кожного лаваша, в який ми загортаємо шаурму і фалафель.

ДОДАВАТИ СВОЇ НАЧИНКИ!

Якщо Ви поспішаєте на зустріч, Ви завжди можете замінити часниковий соус на майонез. Кожна піца і шаурма можуть бути доповнені будь-якими начинками на ваш смак: від додаткової порції м'яса до сезонних овочів за смаком. Ви також можете виключити з рецепта будь інгредієнт, який Вам не подобається.

Зручна та швидка
оплата онлайн

Ви можете оплатити своє замовлення карткою Visa або Mastercard. У разі якщо Ваше замовлення буде менше мінімальної суми, наш кур'єр з радістю прийме оплату за доставку готівкою, після вручення Вам делікатесів з нашого апетитного меню. Сума замовлення розраховується автоматично, в залежності від доданих начинок і соусів. Оплата онлайн не вимагає додаткових підтверджень. Наш кур'єр також обов'язково надасть Вам чек про оплату.