Натисніть на назву товару для перегляду списку інгредієнтів

Ви замовили 0 страву на суму

0 грн

Закуски

Цибулеві кільця

180 г

85 грн

Луговая кольцо, тайский соус...

Курячі нагетси

200 г

89 грн

Наггетсы, соус цезарь. ..

Сир фрі

300 г

120 грн

Сыр моцарелла, соус из смородины...

Курячі крильця BBQ

340 г

135 грн

Куринькие крыльяшки. Поддельно: тайский соус чила...

Курячі крильця з картоплею по-селянськи

430 г

159 грн

Курынькие крыльяшки, картофель деревянным способом. Поддельно: тайский соус чила...

Апетитні закуски до пива або на додаток до основних страв

Шукайте хороші і смачні закуски? Ми пропонуємо вам самі хрусткі курячі крильця, які ідеально підійдуть для посиденьок з друзями або з сім'єю. У нас ви можете купити курячі нагетси, які тануть у роті з доставкою. Відмінною закускою до пива стануть кільця цибулі. У нас Ви можете замовити хрусткі кільця цибулі з доставкою.


Шаурмен здійснює доставку по всій Одесі, тому ніхто не залишиться голодним. Всі закуски готуються виключно зі свіжих продуктів, тому Ви завжди будете задоволені смаком нашої їжі. Оскільки ми доставляємо замовлення швидко, їжа ще не встигне охолонути і ви зможете насолодитися хрусткою скоринкою крилець і наггетсів.


Крім того, Ви можете замовити такі закуски в офіс. Вони ідеально підійдуть для п'ятничного вечора з колегами. Спробуйте найсмачніші закуски у Шаурмена. У нас смачна їжа, доступні ціни та найшвидша доставка в будь-який куточок Одеси. У Шаурмена завжди все найсвіжіше, апетитне і смачне, тому що ми готуємо для Вас з любов'ю. Поспішайте скуштувати ароматні і ласі закуски!